poniedziałek, 14 stycznia 2013

KONCERT: G.A.R.S., Thesis, Abstrakt


Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w niedzielę 10 lutego 2013 roku w poznańskiej Cafe Mięsna. Tego dnia zaprezentują się trzy zespoły: G.A.R.S., Thesis oraz Abstrakt. 
Start 19:00
Bilety: 10 PLN (przedsprzedaż), 15 PLN (w dniu koncertu)

GARS - trójmiejski zespół grający muzykę wypełnioną melancholią i wściekłością - emocjonalny post hard core. Nagrali muzykę do filmu Moondreamer i EPkę „Numer Zero” (2008) a w czerwcu 2011 wydali debiutancką płytę "Gdzie akcja rozwija się", która zbiera masę pozytywnych recenzji. Takiego połączenia ciemnych, melancholijnych melodii z uderzeniem niskich, gitarowych dźwięków dawno (jeśli w ogóle) w Polsce nie było. Niebanalne teksty w ojczystym języku, niepokojące riffy i klimatyczna elektronika sprawiają, że płyta "Gdzie akcja rozwija się" iskrzy od emocji. Jesienią 2012 roku ukazała się druga płyta zespołu - "Gruzy Absolutu, Rewizja Symboli", wydana przez No Sanctuary Records.
http://www.facebook.com/thegarsi
http://www.gars.com.pl/

Zespół THESIS działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, akustyczną EPkę "Acoustic Music EP 1", był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. 19 października 2012 roku ukazała się najnowsza EPka zespołu "Fates EP2". 
Zespół określa swoją muzykę jako Psychodeliczny Progresywny Post Rock. 
Cyfrowe wersje dotychczasowych wydawnictw Thesis są dostępne do odsłuchania lub darmowego pobrania z oficjalnej strony zespołu http://www.thesisband.com/
http://www.facebook.com/thesisband
http://www.thesisband.com/

Abstrakt to zespół zaliczany do grona progresywnych. Gitara, bas i perkusja dają instrumentalną, pełną zmian, energii i tajemnicy muzykę o zadziwiającej pełni.
W mroku, gdzie scena rozświetlana jest przez wizualizacje, Abstrakt zabierze Cię do świata, w którym jeszcze nie byłeś...


Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalne strony:

http://www.facebook.com/thegarsi
http://www.gars.com.pl/
http://www.facebook.com/thesisband
http://www.thesisband.com/
http://www.facebook.com/abstraktband
http://www.abstrakt.art.pl/

CAFE MIĘSNA 
ul. Garbary 62 wejście od Mostowej 
61-758 Poznań

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz