PROMOCJE


PRZEDSTAWIA :

Szanowni Państwo
Agencja Go Ahead oraz Pw Events zapraszają na dwa koncerty jednego z najciekawszych obecnie zespołów post-rockowych, pochodzącego z Irlandii GOD IS AN ASTRONAUT. Zespół wystąpi 1 grudnia w Gdańsku w klubie Parlament oraz dzień później tj. 2 grudnia w poznańskim klubie Eskulap. Koncerty odbywają się w ramach trasy organizowanej z okazji 10-lecia istnienia formacji. W programie koncertu usłyszymy m.in premierowe utwory z nowego albumu , który się ukaże na przełomie marca i kwietnia 2013 roku.
God Is An Astronaut zachwycili Europę swoimi szalenie energetycznymi, transowymi koncertami oraz rozbudowanymi i hipnotyzującymi melodiami, które przyciągają tłumy na ich występy.
Gościem specjalnym na poznańskim koncercie będzie zespół TIDES FROM NEBULA
God Is An Astronaut - 10 YEAR ANNIVERSARY TOUR

01.12 19:00 Parlament / Gdańsk
wstęp od 18.00
bilety: 40/50 pln
do nabycia: pwevents.pl, Ebilet, Ticketpro, Lotto (CH Manhattan, Gdańsk), Puls (Centrum Gemini - Gdynia), Klub Parlament
 

02.12 20:00 Eskulap / Poznań
gość specjalny: TIDES FROM NEBULA 
wstęp od 19.00
bilety: 49/59 pln
do nabycia: Ticketpro.pl, Ebilet.pl, bilety24.pl, CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Pwevents.pl
 
 
 
Zespół powstał w 2002 roku. Zawdzięcza swoją nazwę cytatowi z filmu Nocne plemię (Nightbreed). „The End of the Beginning”, pierwszy album zespołu został wydany w 2002 r. Dwa klipy, piosenek „The End of the Beginning” oraz „From Dust to the Beyond” wielokrotnie można było zobaczyć na stacjach należących do spółki MTV.
All Is Violent, All Is Bright (wydany w 2005) jest drugim albumem God Is an Astronaut. Singiel „Fragile” został użyty w 120-minutowym show MTV UK oraz w „The Comedown”. Rok później, zespół wydał EP pod tytułem A Moment of Stillness. Ich trzeci album „Far from Refuge” został wydany w kwietniu 2007, można było go ściągnąć z ich oficjalnej strony internetowej. Czwarty album nosi tytuł „God Is an Astronaut”, został wydany 7 listopada 2008. Pod koniec 2008, zespół rozpoczął pracę nad drugim EP. Jednak później kapela poinformowała, że pracują nad nowym, koncepcyjnym albumem „Age of the Fifth Sun”. 12 lutego 2010 został opublikowany singiel zatytułowany „In The Distance Fading”. Zespół wydał „Age of the Fifth Sun” 17 maja 2010.DEVIN TOWNSEND PROJECT
FEAR FACTORY
 
5.12 19:00 Eskulap / Poznań
bilety 110/120 pln
do nabycia: Ticketpro.pl, Ebilet.pl, Biletin.pl, CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Pwevents.pl
 
Fear Factory i Devin Townsend Project postanowili połączyć siły I wyruszyli we wspólną trasę – “The Epic Industrialist Tour”! 4 grudnia w warszawskiej Progresji i 5 grudnia w poznańskim Eskulapie wystąpią razem z Sylosis w roli gościa.
Fear Factory to najprawdziwsza legenda industrial metalu! Zespół powstał w 1990 roku w Los Angeles, w Kalifornii i już od początku swojej działalności wzbudzał ogromne zainteresowanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków! Szczyt popularności grupy przypadł na drugą połowę lat 90., kiedy to ukazał się album „Demanufacture”. Ogromny sukces płyty umożliwił grupie występ przed samym Ozzym Osbournem i Black Sabbath! 5 czerwca ukazał się ósmy album Fear Factory – „The Industrialist”.
Devin Townsend Project to grupa kierowana przez znanego kanadyjskiego muzyka i producenta – Devina Towsenda, znanego nie tylko z działalności solowej, ale również z grupy Strapping Young Lad, której był założycielem, autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Z projektem Devin Townsend Project (powstałym w 2009 roku) nagrał już cztery albumy (w tym dwa ostatnie w ubiegłym roku)!
Sylosis to metal core’owa grupa z Reading w Anglii, która w 2011 roku wydała swój drugi album – „Edge Of The Earth”.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz