czwartek, 1 sierpnia 2013

Deep Purple - 30-07-2013, Hala Stulecia, Wrocław - Now What? World Tour

Grupa Deep Purple ma na koncie tysiące zagranych koncertów i miliony fanów na całym świecie. Legendarna formacja tym razem wystąpiła na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album "Now What?!".
 Na promocyjnej trasie nowego albunu Now? What! nie mogło zabraknąć Polski. Wiadomym jest ,że Deep Purple ma tu ogromną rzeszę fanów, którzy na koncerach nigdy nie daja frekwencyjnej plamy. Tak było i tym razem. Można było tylko zastanawiać się czy 'chłopaki" dadzą radę, wszak wiadomym jest ,że czas się nie cofa, a galopuje w postępie niemal geometrycznym.  Będąc przez pierwsze trzy kawałki w 'fosie' nie potrafiłam rzetelnie ocenić kondycji naszych gwiazd, nagłośnienie nie ma tu najlepszych osiągów, ale będąc już na płycie wśród publiczności , pozwoliłam sobie na zamkniecie oczu i... było naprawdę świetnie...
Zresztą ostatnie mozliwości internetu pozwalają się o tym przekonać - http://streamlive.pl/koncert-deep-purple-wroclaw-online/  . Jeśli wierzyć też wkładce do najnowszej płyty okazuje się ze Purple planują wrócić do Polski na jesień ty razem do Katowickiego Spodka .
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do galerii zdjęć z koncertu i na najblizszy koncert naszych wspaniałych dinozaurów. 

Grupa Deep Purple ma na koncie tysiące zagranych koncertów i miliony fanów na całym świecie. Legendarna formacja tym razem wystąpiła na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album "Now What?!".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz